EN
сите категории
EN

Контакт

Ти си тука : Дома / Контакт

Контакт
Контакт информации

Билкерамика Блумден Co, Ltd

Адреса: Подот 7, зграда 5, Parkонгдијан Софтверски парк, патот ianианшан 39, округот Јуелу, Чангша, Хунан, Кина

Тел: -0086 731 84212982-

Мобилен: 0086-17652486857

Факс: 0086-731-8421-2982

Е-пошта: anthonytang@bloomden.com / info@bloomden.com

Skype: блуменцерконија